Güven-taş Şehirler Arası Nakliyat

Güven-taş nakliyat sağladığı hizmetler açısından bütünlüğü her zaman koruyan ve ev taşıma ihtiyacı olan firma yada bireylere uygun fiyatlarla evden eve taşıma hizmetlerini sunan köklü bir firmadır. Kurulduğu günden bu yana gerek İzmir gerekse de diğer şehirlerde evden eve nakliyat hizmetlerini başarılı bir şekilde sunmayı prensip edinip bunu başaran bir firma olarak tamamen müşteri memnuniyet odaklı çalışmalarını sürdürmüştür. Sadece nakliyat sektöründe değil, paketleme ve depolama hizmetlerini de profesyonel bir şekilde sunmakta olan Güven-taş marka değerini artıran ve İzmir'de nakliyat denildiğinde ilk akla gelen firma olarak dikkat çekiyor.


Şehirler arası nakliyat

Hizmetlerimiz arasında en çok tercih edilen ve başarı sağladığımız şehirler arası nakliyat, özellikle okulların açılmasına yakın dönemlerde oldukça rağbet görüyor bunun başlıca nedeni yaz tatili için farklı şehirlere giden ailelerin okulların açılması ile birlikte kışlık evlerine geri dönmesidir. Genellikle Ege bölgesinin kıyılarında ve Akdeniz'de tatillerini geçiren aileler Eylül'ün ilk haftalarında sıkı bir nakliye firması arayışı içine giriyor. Tatil yaptıkları bölgede nakliyat firmalarının olmamasından dolayı arayışlarını genellikle İnternet yada tavsiye üzerine gerçekleştiren ailelerin taşıma firmasından beklentilerini Güven-taş'ın tecrübesi ile aktaracağız.


Müşteriler Nasıl Hizmet Bekler?

Şehirler arası nakliyat hizmetini ağırlıklı olarak kurumsal firmalara veriyoruz. Bunun nedeni ise ofis, iş yeri yada yeni şube açma işlemlerinin çok sık yapılıyor olmasıdır. Müşterilerimiz genellikle bizden profesyonel çözümler bekliyor. Peki bu profesyonel çözümler neler? Oldukça detaylı ve dikkat edilmesi gereken bir husus olan taşımacılık teknolojinin ilerlemesi ile daha kolay ve hızlı bir hal aldı, bunun bilincinde olan müşterilerimizde bizden bu yönde talepte bulunuyor.


Sigortalı Taşıma Önemli
Hem bireysel hemde kurumsal müşterilerimizin en dikkat ettiği ve talep ettiği özelliklerin başında sigortalı nakliyat geliyor. Eşyalarının zarar görmemesi ve olası bir deforme karşısında maddi tutarın temini için bu sistem oldukça önemli ve işe yarıyor. Biz Güven-taş nakliye olarak sigortalı taşıma hizmetimizi Allianz sigorta firması ile özel anlaşmalı şekilde gerçekleştiriyoruz.

Ücretsiz Ekspertiz Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda uzun zamandır vermiş olduğumuz bir diğer hizmette ekspertiz hizmetidir. Ücretsiz olarak sunduğumuz eksper hizmetleri ile hem daha uygun fiyatlara taşıma yapabiliyoruz hemde daha hızlı taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Şehirler arası nakliyatta verdiğimiz ücretsiz hizmetler arasında bize en çok katkısı olan ekspertiz hizmetini uzman ve profesyonel kadromuz ile yapmaktayız.


Şehirler Arası Nakliyatta Paketleme

Mesafenin uzunluğuna göre belirlediğimiz araç ve yardımcı ekipmanlarla birlikte paketleme sistemi de oldukça önemlidir. Eşyaların zarar görmeden araçlara düzgün bir şekilde istiflenmesi güçlü bir paketleme ile mümkün oluyor. Kırılacak eşyaların ayrı bir yerde tutulması, büyük ve ağır eşyaların araç içerisindeki düzeni ve daha bir çok teknik ayrıntı firmamızın bünyesinde bulunan uzman personel tarafından titizlikle sağlanmaktadır.