Ücretsiz Nakliye Defteri

Nakliyat ile uğraşan bireysel ve kurumsal firmalara verdiğimiz desteğe bir yenisini daha ekleyerek nakliyat defteri sistemimizi yayına aldık. Artık sitemiz üzerinden ilanlarınızı hızlı bir şekilde ekleyebilir, ürün ve hizmetlerinizi günde yüzlerce kişinin ziyaret ettiği sayfamızda yayımlayabilirsiniz. Şuan BETA aşamasında olan ve ilerleyen zamanlarda çok daha profesyonel bir hale gelecek olan nakliye defteri sistemi bugün olduğu gibi her zaman ücretsiz olmaya devam edecektir.

Nakliye Defteri Nedir?

Nakliye defteri, günümüz nakliye firmalarının sıklıklı kullandığı ve çok düşük maliyetlere yüzlerce kişiye ulaşmasına imkan sağlayan bir ilan sistemidir. İlgili sayfadaki gerekli bölümleri doldurarak sizde çok kısa süre içinde ilanınızı ekleyebilirsiniz böylece vermiş olduğunuz hizmeti bir çok nakliyat ihtiyacı olan kişilere ulaştırabilirsiniz.
Taşınma ihtiyacı olan kişiler yada kurumsal firmalar bu sayfalarda kolaylıkla ilanlarınızı inceleyebilir ve sizinle iletişime geçebilir. Ayrıca müşteriler kıyaslama yaparak hizmetleri ve nakliye ücretlerini detaylı bir şekilde kontrol eder.

Nasıl Kullanılır?

Sistemde her hangi bir üyelik bulunmamaktadır. Yapmanız gereken nakliye defteri bölümüne girmek ve tüm alanları doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurup formu göndermek olacaktır. Olası olumsuzlukları önlemek için tüm gönderiler yönetici onaylı şekilde yayımlanır, ortalama bir gün içerisinde ilanınız yayına alınacaktır.