Sıkça Sorulan Sorular

Her evden eve nakliyat sitesinde mutlaka bulunması gereken sayfaların başında gelen SSS (Sıkça Sorulan Sorular) ile ilgili sizlere taslak niteliğinde bir yazı hazırladık, bu yazıyı isterseniz düzenleyerek isterseniz de direk sitenize ekleyebilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıda maddeler halinde yer alan soru cevap kısmı müşteriler açısından düzenlenmiş olup Güven-taş nakliyatın tecrübe ve deneyimlerine göre hazırlanmıştır.


Nakliyat Sigortası Nedir?

Eşyaların taşınması sırasında nakliye boyunca eşyalarınızın sigortalanmasına nakliyat sigortası ismi verilir. Özellikle şehirler arası nakliyat hizmetlerinde mutlaka yapılması gereken bu hizmetin zorunluluğu bulunmamakta olup, bir çok nakliyat firması bu hizmeti vermektedir.


Nakliyat Fiyatı Nasıl Belirlenir?

Nakliyat ücretini evinize gelen ekspertizler belirler, size fiyat verilirken; evin kaç oda kaç salon olduğu, eşya boyutları ve miktarı, eşyaların taşınacağı yerin uzaklığı ve taşıma türü gibi etkenler önemlidir. Bir çok firmadan fiyat alarak aralarında karşılaştırma yapabilirsiniz.


Nakliye İşlemleri Ne Kadar Sürer?

Normal şartlarda, standart bir ev ortalama 1 günde taşınabilir ancak şehirler arası ve daha uzak taşımacılıkda bu işlem süresi firmalara göre farklılıklar göstermektedir.


Nakliyat İçin Ön Keşif Şart Mı?

Profesyonel firmalar ekspertiz incelemesi yapmadan fiyat vermezler bu yüzden taşınma kararı almadan bir kaç gün önce mutlaka karar verdiğiniz firma ile iletişime geçiniz.


Sitemizde yer alan "Nakliyat Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken 5 Altın Kural" başlıklı makalemizi https://www.guven-tas.com/nakliyat-firmasi-secerken-dikkat-edilmesi-gereken-5-altin-kural bu linkten inceleyebilirsiniz.