Nakliyat Firması Seçimi

Nakliyat firması seçmek basit gözükse de aslında dikkat edilmesi gereken bir alandır. Dikkat edilmesi durumunda maddi zararlara uğrayabileceğiniz bu işlemler sırasında yapmanız gereken şeyleri yazımızın devamında bulabilirsiniz ayrıca size tavsiye edeceğimiz bir kaç evden eve firması hakkında da bilgi sahibi olacaksınız. 5 ana başlıkta inceleyeceğimiz bu araştırmayı sizde genişletebilir, daha etkili sonuçlar alabilirsiniz. Aşağıda yer alan maddeler www.guven-tas.com sitesinin sunduğu hizmetler baz alınarak düzenlenmiştir.


Kurumsal Firmaları Tercih Edin
Profesyonellik kavramını benimsemiş, işine ve verdiği hizmete önem veren firmalarla çalışmak her zaman kazançlı çıkmanızı sağlayacaktır. Söz konusu hizmet özellikle evden eve olunca daha hassas olunması gereken bir alan haline geliyor çünkü, taşınacak olan şey sizin eşyalarınız ve bunun maddi olduğu kadar manevi bir öneminin olduğunun farkında olan kurumsal firmalar tercih edilmelidir.


Sözleşmeyi Kendini Çıkarlarınıza Göre Düzenletin
Sözleşme işlemini genellikle kurumsal firmalar tercih ettiği için bu maddeyi kurumsal evden eve nakliyat firması seçtiğinizi var sayarak yazıyoruz. Yanlış veya eksik yapılan sözleşmeler ev taşıma hizmeti alan kişilerin mağduriyeti ile sonuçlanabiliyor. Esnek ve müşteri odaklı yapılan sözleşmeler her zaman sizin kurtarıcınız olacaktır. Bunu bir örnekle süslemek gerekirse; sözleşme gereği taşınma tarihinizde önemli bir işiniz çıktı ve taşınma işlemini ertelemeniz gerekiyor, eğer sözleşmeniz buna uygun değilse ödemiş olduğunuz ücretin yanma riski oldukça yüksektir. Bu ve buna benzer nedenlerden dolayı yapacağınız nakliyat sözleşmesi oldukça önemlidir.


Firmanın Ücretsiz Servislerini Araştırın
Günümüzde bir çok nakliye firması sunduğu taşımacılık hizmetinin yanında ücretsiz olarak müşterilerine asansörlü taşıma, ekspertiz gibi servisleri de sunmaktadır. Her firmanın sunduğu bu çeşitli ücretsiz servisleri mutlaka araştırın. Bu örneği genişletmek gerekirse; marangoz, montaj ve eşya yerleştirme gibi servisleri de ücretsiz olarak sunan nakliyat firmaları bulunmaktadır. Güven-taş olarak biz sigortalı taşıma ve ekspertiz hizmetlerimizi ücretsiz olarak İzmir'deki müşterilerimize sunmaktayız.


Taşıma Personelleri
Nakliyat firmaları için en kilit nokta bünyesinde çalıştırdığı personellerin niteliğidir. Personelin bu konuda deneyimi ve sorumluluk bilincinin olması firmanın en büyük avantajları arasındadır. Düzgün bir eğitime sahip olan nakliye personeli müşteri ile ilişkileri sırasında firmaya büyük avantaj sağlayacaktır.


İlçenize Yakın Nakliyat Firması Seçin
Çevrenizde mutlaka bir nakliyat firması yada şubesi vardır. Seçiminizi bu yönde yapmış olmanız size hem zaman hemde maddi anlamda tasarruf etmenize olanak sağlayacak bir hamledir. Bulunduğunuz çevreyi iyi tanıyan nakliye firması size daha uygun fiyat teklifi edeceği gibi bölgeyi iyi biliyor olmaları daha hızlı bir taşımacılık hizmeti vereceklerinin de kanıtıdır. Bu sebeple Güven-taş nakliyat izmir evden eve hizmetini verirken bir çok noktada ofisi bulunmaktadır.