İzmir Asansörlü Taşıma Hizmetleri

Güven-Taş’tan İzmir’de Asansörlü Taşıma Hizmeti

Lojistik sektörü ve buna dahil olan hizmetler konusunda faaliyetler ortaya koyarak bugüne kadar müşterilerinin güvenini kazanmış olan Güven-Taş firması olarak hizmetlerimizi daha da genişletmek ve istenilen taşımacılık kalitesini müşterilerimize sunabilmek adına asansörlü taşıma hizmetimizi de sunmaya başladık. Lojistik sektörüne getirmiş olduğumuz tüm profesyonelliği ve kurumsal çalışma anlayışımızı aynı şekilde asansörlü taşımaya aktararak bu konuda yaşanan kaliteli ve güvenilir firma arayışındaki eksikliklere bir çözüm olmaya başlıyoruz. İzmir gibi hem nüfus hem de şehirleşme içindeki yoğun konutlaşma açısından oldukça zor bir bölgede ev taşımak çok büyük bir eziyet haline gelebiliyor. Güven-Taş olarak sorunsuz bir şekilde ev taşıma yükünden müşterilerimizi kurtarabilmek ve onların üzerlerindeki ağırlıkları sırtlarından alabilmek amacıyla son model araçları ve teknolojileri kullanarak asansörlü nakliyat faaliyetimizi sürdürüyoruz. Çok yüksek ağırlıklara kadar dayanıklı bir şekilde çalışmaya devam eden bu sistemler sayesinde eşyalar sorunsuz bir şekilde istenilen yüksekliklerden alınarak aynı şekilde daha önceden belirlenmiş olan yüksekliklere taşınabilmektedir. Ev taşımak sadece fiziksel açından bir zorluğu değil aynı zamanda sadece düşüncesi bile zaman zaman can sıkabilen ve insanları ruhsal açıdan da yoran bir faaliyet olmaktadır. Özellikle eşyalarının sorunsuz bir şekilde taşınmasını isteyen kişilerin harcadığı çaba ve özene rağmen diledikleri performansı alamamaları bu konuda belirleyici etken olarak dikkat çekiyor.


İzmir Asansörlü Taşıma

Güven-Taş olarak müşterilerimizin en taşıma konusunda endişe ettikleri tüm konularda sorumluluğu üstümüze alarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Başta eşyaların düzenli bir şekilde paketlenmesi ve eşyanın niteliğine göre araçlara yerleştirilmesi konusunda gösterdiğimiz hassasiyet sayesinde istenilen asansörlü taşıma rahatlığını elde edebilmek mümkün oluyor. Böylece izmir asansörlü nakliyat gibi kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmesi oldukça zor bir işten alnımızın akıyla çıkabiliyoruz. Tüm bu çalışmalarımızın tamamının başarılı sonuç vermesinde en önemli etken firmamızın profesyonel bir çalışma anlayışına sahip olması olmaktadır. Hem personelleri hem de kurumsal yapısı sayesinde müşterilerin diledikleri zaman herhangi bir iş üzerindeki sorumlularla en kolay şekilde iletişime geçmesini sağlayan bu yapı ev taşıma işleminin en etkili biçimde yapılabilmesini de sağlayacaktır.


Asansörlü Nakliyatın Avantajları Nelerdir?

Ev taşımak pek çok kişi için yorgunluğa ve eşyaların düzenlenmesi ya da paketlenmesi ile geçen bir zaman kaybına karşılık geliyor olsa da pek çok kişi ev taşımak konusunda çekincelerini sıralarken ilk sıraya ev taşıma giderlerini yazmaktadır. Ev taşımak başka hiçbir şeye gereksinim duyulmadan tek başına bile oldukça masraflı bir iş olabilmektedir. Bu masraflardan kaçınarak en uygun fiyatlarla evlerini taşımak isteyen kişiler bunun için eşya taşıyan insanlarla anlaşma yoluna gidebiliyorlar. Zaman zaman da ev taşıma için çok uygun fiyatlar veren deneyimsiz firmalarla evini taşıtmak isteyenlerin anlaşması mümkün olabiliyor. Bu tür durumlarda çoğunlukla eşyaların hasar alması ve kaybolması gibi vakalar sıklıkla yaşanmaktadır. Ev taşımanın ne kadar karmaşık bir yapıya sahip olduğu dikkate alındığı takdirde bu iş profesyonel bir biçimde gerçekleştirilmediği için benzer çözümler üretilmeye çalışıldığında mutlaka eşyalarda ya da taşıma işlemi gerçekleşirken evlerde hasarlar ortaya çıkması mümkün olmaktadır. Tüm bu faaliyetlerin kusursuz bir biçimde sürdürülebilmesi adına izmir asansörlü nakliyat çalışmalarını da hizmetlerimize dahil ettik.


Asansörlü Nakliyat

Profesyonel bir biçimde ev taşıma yapılmadığı takdirde özellikle yüksek katlı binalara taşınmak tam bir çileye dönüşmektedir. Her bir eşyanın tek tek üst katlara taşınması hem büyük bir zaman kaybı hem de günlerce geçmeyecek bir yorgunluğun tetikleyicisi olmaktadır. Bu noktada asansörlü taşıma en avantajlı eşya taşıma biçimi oluyor. Güven-Taş olarak son model araçlar ve sistemlerle gerçekleştirdiğimiz taşıma işlemleri sayesinde eşyaların asansörler üzerinde tüm güvenlik önlemleri ile birlikte çok yüksek katlara çıkarılmasını sağlıyoruz. Çok yüksek ağırlıkları kaldırmaya yetecek kadar dayanıklılığa sahip olan bu araçlar eşyaların en kısa sürede evlere taşınmasını sağlamaktadır. Böylece taşınma işlemleri çok kısa süre içinde tamamlanabilmektedir. Asansörlü taşımalarda ortaya çıkan problemlere bakıldığı zaman asansörlerin bakımsız kalmasından ya da deneyimsiz firmaların bilgisizliklerinden dolayı eşyaların yere düşmesi ya da zarar görmesi söz konusu olabiliyor. Güven-Taş firmasının çalışma anlayışının ve kurumsallığının bir gereği olarak bu tür aksiliklerin ve hataların tamamen önüne geçmek adına önlemler alıyor ve yüzde yüz güvenle hizmet veriyoruz. Ev taşımak isteyenlerin kullandığı bir diğer yöntem de kiralık asansörler kullanarak eşyaların kendilerinin gözetiminde taşınmasını sağlamak olmaktadır. Maliyetleri düşürmek ve eşyalar üzerindeki hasarı en aza indirmek için yapılan bu tür faaliyetler günün sonunda hem maliyetleri zorlayacak bir noktaya gelmekte hem de profesyonel bir yol izlenmediği için eşyaların hasar alması ile karşılaşılabilmektedir. Bu noktada asansörlü nakliyat taşımanın eski evdeki eşyaların toplanması ve paketlenmesinden yeni eve taşınarak düzenlenmesine kadar tam bir işi bitirmeyi içerdiği için en avantajlı ev taşıma yöntemi olmaktadır. Eşyaların paketlenmesi konusunda pek çok kişi kendi paketlemelerinin en iyi olacağını düşünüyor olsa da sürekli olarak nakliyat işleri yapan bir personelin kendisinden daha nitelikli bir sınıflandırma yaparak eşyaları düzenleyeceğinden haberdar olması gerekmektedir. Böylece hem çok daha hızlı hem de hiçbir eşyanın zarar görmeyeceğinden emin bir şekilde nakliyat işlemlerinin sonlandırılması sağlanabilmektedir.


Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Güven-Taş olarak kurumsal yapımıza ve hizmet anlayışımıza uygun şekilde gerçekleştirdiğimiz tüm lojistik hizmetlerin kalitesini aynı şekilde asansörlü nakliyat faaliyetlerimize de aktarıyoruz. Yüksek kaliteyle gerçekleştirdiğimiz bu işlemler aynı zamanda çok uygun fiyatlarla müşterilerimize sunulmaktadır. Asansörlü nakliyat kullanılmadığı zaman evlerin taşınması için özellikle çok ağır eşyalardan olan dolaplar, beyaz eşyalar ya da kitap kolilerinin taşınması söz konusu olduğunda mutlaka birden fazla insana ihtiyaç duyulmaktadır. Bu kişilere ödenecek olan ücretlere dikkat edildiği takdirde tamamı için harcanan paranın yerine asansörlü nakliyatın tüm avantajları ile birlikte kullanılması daha mantıklı olacaktır. Asansörlü nakliyatın avantajları ve dezavantajları göz önüne alındığında dikkat edilmesi gereken en önemli nokta kusursuz bir hizmetin mümkün olduğu kadar en uygun fiyatlarla kullanıcılara ulaşması olmaktadır. Asansörlü nakliyat fiyatlarında belirleyici olan bazı etmenler bulunmaktadır. Güven-Taş olarak müşterilerimize çok daha ekonomik çözümler üreterek uygun fiyatlar sunabilmek adına öncelikle nakliye işleminin yapılacağı mesafeyi dikkate alarak fiyatlarımızı belirliyoruz. Bunun ardından asansörün kurulacağı ve ev taşımanın yapılacağı katların mesafesi de fiyatların belirlenmesinde önemli olmaktadır. Güven-Taş, İzmir içindeki ev taşıma problemlerine bir çözüm olarak ortaya çıkabildiği gibi aynı zamanda izmir asansörlü nakliyat hizmetlerinin sahasını genişleterek şehirler arası da hizmet verebilmektedir. Böylece çok uzun mesafelerde bile yapılıyor olsa dahi eşyaların hiçbir zarar görmeden kullanılmaya devam edilmesi mümkün olmaktadır. Yeni taşındığı evlerde eskiden kullanmış oldukları eşyaları aynı şekilde kullanmaya devam edecek olan kişilerin ev taşıma sırasında asansörlü nakliyatın güvencesi dışında başka bir alternatifi bulunmamaktadır. Tüm paketleme ve taşıma işlemleri en güvenilir şekilde tamamlanıyor olma garantisini vermemize rağmen müşterilerimizin isteğine bağlı olarak taşıma sigortalarını da açıkça ortaya koyabiliyoruz. Ekonomik, güvenilir ve profesyonel ev taşımanın İzmir’deki adresi olan Güven-Taş firmamıza ulaşarak fiyat tekliflerimizi öğrenip hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.


Evim Asansörlü Nakliyata Uygun Mu?

Ev taşıma ihtiyacı olupta asansörlü nakliyat hizmeti alma konusunda kararsız olan müşterilerimizin büyük çoğunluğu bu sorunla karşı karşıya kalmaktadır. İzmir'de bugüne kadar bir çok asansörlü taşıma hizmeti verdik ve vermeye devam ediyoruz. Ön anlaşma sonrasında ücretsiz ekspertizlerimiz eski ve yeni taşınacağınız eve gelerek gerekli tüm çalışmaları yapmaktadır. Böylelikle taşıma türü ve asansörlü nakliyat olup olmayacağını o anda öğrenebilirsiniz.