Hizmet Politikamız

Kurulduğumuz günden bu yana evden eve nakliyat konusunda en üst düzeyde, kaliteli hizmet verebilmek için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Günümüzün taşınma ihtiyaçlarına uygun alt yapı iyileştirme çalışmalarımız her zaman uluslararası standartlarda, gerekli izin ve belgelere sahiptir. Temel ilkemiz olan "müşteri memnuniyeti" bizler için son derece önemli bir kavramdır. 1985 yılından bugüne kadar her zaman uygun fiyat politikası uygulamakta olan nakliyat firmamız, yapmış olduğu işin sorumluluğunun bilincindedir. Taşıdığımız her eşyanın sizler için önemini iyi anlayan ve bu kapsamda taşıma işlemi gerçekleştiren son derece başarılı ve tecrübeli taşıma elemanlarına sahibiz. Taşımanın her aşamasında müşterilerimiz ile iletişim halinde bulunarak onlara yapılan her işlemden haberdar ederek bugüne kadar yaşadıkları en iyi nakliye deneyimini yaşatmak için çalışıyoruz.

Personel Seçimimiz

Personel seçimine son derece önem veren ve bu işi profesyonel olarak gerçekleştiren uzman bir insan kaynaklarına sahip olan Güven-taş nakliyat personel seçiminde fiziksel yeterliliğe, kişilik testlerine, iş bilgi yeteneğine ve tecrübelerini titizlikle inceleyerek en iyi verim alabileceği kişileri bünyesine katmaktadır.

Gizlilik Politikamız

Her müşterimiz bizler için özel ve değerlidir. Yapılan nakliyat anlaşması aynı zamanda müşterilerimizin bilgilerinin üçüncü şahıs ve firmalarla paylaşılmayacağı anlamına gelir. Müşterilerimizin kişisel bilgileri bizler için oldukça önemlidir.