İzmir Nakliyat Hizmetleri

Firmamız kurulduğu günden bu yana her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı ilke edinmiş ve ev taşıma ihtiyacı olan müşterilerine her zaman uygun fiyatlara nakliyat hizmeti vermiştir. İzmir sınırları içerisinde sunduğu özel fiyat ve hizmeti ile bir çok bireysel ve kurumsal müşterilerine çözümler sunan firmamız geniş araç ağı ve deneyimli personelleri ile özellikle ev ve ofis taşımacılığında sektörün lideri durumundadır. Bugün sizlere İzmir içerisinde hizmet verdiğimiz ilçeler hakkında bilgi vereceğiz.

Karşıyaka Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Güven-taş nakliyat firmasının merkez ofisi Karşıyaka'da bulunuyor. İlçeyi iyi tanımamız sayesinde sorunsuz bir şekilde Karşıyaka evden eve taşımacılık hizmetini bizden alabilirsiniz. Özellikle eski ve yeni taşınacağınız daire Karşıyaka içerisinde bulunuyorsa sizlere çok uygun ve cazip teklifler sunuyoruz.

Buca Evden Eve Nakliyat

Dokuz Eylül Kampüsünün açılışı ile birlikte oldukça hareketli bir ilçe haline gelen Buca yeni konutların yapılması ve öğrencilerin bu bölgelere taşınması ile birlikte bir çok nakliye faaliyetlerinin de gerçekleştiği alan haline gelmiş durumda. Güven-taş nakliyat olarak öğrencilere özel olarak sunduğumuz kampanyalı fiyatlar sayesinde onların taşınma ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Bornova Evden Eve Taşımacılık

Özellikle okul dönemlerinde oldukça hareketli olan Bornova tıpkı Buca'da olduğu gibi Ege Üniversitesinin açılmasından sonra bir çok öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Buna paralel olarak ev ihtiyacının oluşması sonucu yeni evlerin yapılması doğal olarak nakliyat sektörüne de iş fırsatları doğurmuştur. Buca'daki yaptığımız öğrencilere yönelik kampanyaların aynısını Bornova evden eve nakliyat içinde gerçekleştirmekteyiz.

Balçova Evden Eve Nakliyat

Yeni alışveriş merkezlerinin yapılması aynı şekilde İzmir Ekonomi Üniversitesinin açılması ile birlikte genç ve çalışan nüfusun artış gösterdiği Balçova'da taşımacılık hizmetini Güven-taş kalitesi ile alabilirsiniz. Bölgeyi oldukça iyi bilen uzman nakliyat ekspertizleri size en uygun taşıma planı çıkartarak hem ekonomik hemde hızlı bir şekilde taşınmanız için olanak sağlayacaktır.

İzmir Evden Eve Nakliyat

Yukarıda yer alan bölgeler dışında genel anlamda hizmet verdiğimiz izmir evden eve nakliyat bölgelerini aşağıda inceleyerek sizlerde çok uygun fiyatlara taşınma hizmetine sahip olabilirsiniz. Bayraklı, Çiğli, Gaziemir, Karabağlar, Çeşme gibi her zaman nakliyat ihtiyacı duyulan yerlere hizmet vermekteyiz bununla birlikte Aliağa, Bergama, Dikili, Kınık, Torbalı ve Menemen gibi uzak bölgelere de yine çok uygun fiyatlara taşımacılık hizmeti vermekteyiz.