Bornova Nakliyat

 

Bornova günümüzde İzmir'in en popüler ve hareketli ilçeleri arasında yerini almış durumda. Bunun en büyük etkeni Ege Üniversitesi kampüsünün, bir çok alışveriş ve eğlence merkezinin Bornova'da bulunmasıdır. Özellikle okulların açılış ve kapanış dönemlerinde Bornova evden eve nakliyat hizmetlerinin sıklıkla yaşandığı bu ilçemizde hizmet vermeye devam ediyoruz. Bölgede bir çok yeni yerleşim yerlerinin oluşması, öğrencilerin bu bölgelere taşınmasında sunduğumuz profesyonel hizmet ve uygun fiyat garantisi ile ev taşıma ihtiyaçlarını profesyonel bir şekilde karşılamaktadır. 1985 yılından bu yana uzman kadrosu ile Bornova'da evden eve hizmetlerine kurumsal bir şekilde devam eden Güven-taş nakliyat sunduğu ücretsiz hizmetler olan ekspertiz ve sigortalı taşımacılığı özellikle Bornova evden eve faaliyetlerinde de göstermektedir.

 

Bornova Evden Eve Nakliyat

Bölgeyi iyi bilen uzman kadroya sahip olan Güven-taş, tüm nakliyat ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Öğrencilere özel fiyat ayrıcalığı sunarak Bornova nakliyat alanında yenilikler ve eşsiz bir taşınma deneyimi yaşamak için firmamızı tercih edebilirsiniz. Ege Üniversitesi hastanesinin açılması ile memur sayısının arttığı bölgede evden eve nakliyat ihtiyaçları da aynı oranda artış göstermiştir. Bu sağlık çalışanlarının başka şehirlerden Bornova bölgesine taşınma sırasında onlara güvenilir şekilde hizmet vermeyi temel prensip gören Güven-taş faturalı ve sözleşmeli bir şekilde bu nakliyat hizmetlerini sağlamaktadır.

 

Neden Güven-taş'ı Seçmeliyim?

Bornova bölgesini çok iyi bilen uzman taşıma ve şoför elemanlarına sahibiz, taşınma sırasında ihtiyacınız olan tüm ekipmanları temin ederek taşınma boyunca tüm eşyalarınızı sigortalıyoruz. Özellikle eşyalarınızın deforme olmaması için kullandığımız asansörlü taşımacılık hizmetimizi Bornova bölgesinde en uygun fiyatlara sağlıyoruz. Sitemizin referanslar kısmında daha önce Bornova'da ev taşıma hizmeti alan müşterilerimizin yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Eğer Bornova'da nakliyat firması arıyorsanız mutlaka size sunacağı hizmetleri iyi incelemeniz gerekmektedir. Maalesef piyasada çok düşük fiyatlara ev taşıma hizmeti vereceklerini söyleyerek dolandırıcılık yapan merdiven altı diye tabir edilen firmalar bulunmaktadır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi mutlaka taşınma sözleşmesi ve eşyalarınızın sigortalandığına dair resmi belge isteyiniz.