Balçova Nakliyat
Balçova bölgesinde sunduğumuz kaliteli evden eve nakliyat hizmetimiz 2017 yılına özel fiyatlarla devam ediyor. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan Güven-taş, özellikle ev taşıma ihtiyacı olan bireysel müşterilerine büyük kolaylıklar sağlıyor. Sorunsuz ve profesyonel taşımacılık için gönül rahatlığı ile firmamızı seçebilir çok uygun fiyatlara nakliye hizmetimizi satın alabilirsiniz. Kendi alanlarında uzmanlaşmış personellerimiz, güçlü alt yapımız ve tamamen nakliye için düzenlenmiş araçlarımız ile Balçova evden eve nakliyat sektöründe de yine bir numarayız.

Balçova Evden Eve

Bölgeyi son derece iyi bilen nakliyat şoförlerine sahip olan Güven-taş, özellikle taşıma esnasında kullandığı özel ve steril ekipmanlar ile eşyalarınızın zarar görmesini engelliyor. Bunun yanı sıra sigortalı ve asansörlü nakliyat yöntemlerini kullanarak hem güvenli hemde hızlı bir şekilde eşyalarınızı yeni evinize taşıyoruz. Sizi hiç bir konuda mağdur etmemek için yaptığımız sözleşme doğrultusunda söz verdiğimiz gün ve saate taşıma işlemlerini bitiriyoruz. Sadece bireysel değil kurumsal müşterilerimize de Balçova nakliyat kapsamında hizmet sunuyoruz. İşte sunduğumuz bu servislerin bir kısmı;
balçova evden eve

Depo Kiralama

Kiralık depo hizmetimizi en yoğun bir şekilde verdiğimiz bölgelerin başında Balçova geliyor. İlçenin kalabalık nüfusa sahip olması ve genellikle "hizmet" sektöründe faaliyet gösteren firmaların çok olması Balçova'da depo ihtiyacını doğurmuştur. Bu sebeple Güven-taş nakliyat olarak tam donanımlı ve güvenlikli bir şekilde depo kiralama hizmeti veriyoruz.

Ofis Taşıma

Yukarıda belirttiğimiz gibi ofis taşıma servisi de Balçova bölgesinde sıkça tercih edilen ve ihtiyaç haline gelen bir servistir. Özellikle yeni iş hanları ve alışveriş merkezlerinin yapılması bu bölgedeki hareketliliği arttırmıştır. Eğer sizde ofis taşımacılığı için kurumsal bir nakliyat firması arıyorsanız Güven-taş'ı tercih edebilirsiniz.
Yukarıda sunduğumuz hizmetler hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak isterseniz https://www.guven-tas.com/izmir-evden-eve-nakliyat-hizmetlerimiz sayfamızı ziyaret edebilir.